Join us at Designnut

Designnut otsib oma meeskonda sõbralikku müügiassistenti. Kui sa oled hea suhtleja, sõbralik ja lahke ning hea pingetaluvusega siis võib see töö just sulle sobida. Töökeskkond on moodne ja lahe ning asub värskelt renoveeritud Telliskivi Loomelinnaku A1 majas.

Müügiassistendi töö algab klientide sõbralikust tervitamisest ja lahkest teenindamisest alates momendist kui nad sisenevad poodi . Oluline on toote tundmine ja vajadusel klientidele nõu andmine. Kassapidamine sh kaardimaksed ja päeva lõpetamine. Vajadusel toodete korrastamine riiulitel ja uue kauba väljapanek ning kauba vastuvõtmine ja kauba loendamine. Alati veendu, et pood ja kauba väljapanek on kena/puhas/viisakas.

Designnut on Skandinaavia disaini müüv ettevõte, kes pakub vahvaid tooteid lastele kui ka laste tuppa.  Oleme Eestis tegutsenud internetipoena 3 aastat ja detsembrikuus 2017 tegutsesime Pop-Up poena Telliskivi Loomelinnakus. Meie poel läks väga hästi ja kohtasime palju rõõmsaid kliente. Meie kontsept on kvaliteet, lihtsus, loodussõbalikkus ja ehedus. Kõik tooted on erilise tähelepanuga väljavalitud.

Otsime oma sõbralikku ja rahvusvahelisse meeskonda  head kolleegi. Uhiuus pood värskelt renoveeritud Telliskivi Loomelinnakus  vajab müügiassistenti, kes on valmis oma positiivse ellusuhtumise ja energiaga, koos teiste meeskonna liikmetega, poe õitsele lööma. Hea töö ei jää märkamata! Töö on täiskohaga E-R 11-19 ja osalise ajaga L-P 11-17

KIIRE! Töö algus 19/5. Huvilistel palume saata sooviavaldus/ CV, küsimuste korral võib ka otse ühendust võtta marilin@designnut.ee või helistada 5066109.

Apologies, this post is only available in Estonian

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *