“Pidune Poetänav” Telliskivi loomelinnakus

Pidune poetanav Telliskivi Designnut

Loomelinnaku uusim, noorim ja ülimalt stiilne poetänav paneb pidu!

Tead ikka, et Telliskivi Loomelinnakus on kaks lahedat poetänavat. See üks ja kõige noorem ei lähe neljapäeval 9. augustil vara magama, vaid võtab hoopis külalisi vastu Pidune Poetanav . Designnut kasutab võimalust oma praegustele ja tulevastele klientidele esitleda uut Taani kaubamärki Liewood , mille üle oleme väga põnevil. Tegemist on noore brändiga Kopenhagenist (mis asutati 2015a), kelle põhifookus on tekstiiltoodete pakkumine moodsale perele. Neljapäeval 09/08 kell 19 esitleme esmakordselt nende tooteid. Kui sa mingil põhjusel üritusele ei jõua siis on need samad tooted saadaval meie  in the webshop  alates 10/08. Kellel huvi, võib juba praegu lähemalt tutvust teha uue kaubamärgiga meie brändide lehel read more about Liewood .

Lisaks pakume esmakordselt võimalust soetada Bloomingville  sügis/talvise kolleketsiooni tooteid. Seoses ühe toreda kliedi suurele soovile oma tuttavale roosa vihmavari kinkida, olime positiivses mõttes sunnitud alustama müüki uue kollektsiooni tootele. Uus, veidi tüdrukulikum versioon kids umbrella with a bunny motif osutus juba populaarseks. Meil on varuks veel mõni üllatus sh uued bambusnõud, vahvad vaibad lastele ja laste tuppa jne.

Õhtu jooksul mängib keskuses Lepatriinu ja suupisteid valmistab Peeter Pihel, seintele tuleb fotonäitus  Prints by TM jpm.

Liewood Socks Sneak Peak

KOHTUMISENI 9/08 kell 19!

 

 

 

This site uses cookies to offer you a better browsing experience. By browsing this website, you agree to our use of cookies.