Taani kaubamärk Bloomingville`i lugu

Võlutud Põhjamaade stiilist ja eluviisidest, ajendas režissöör Betina Stampe`i looma 2000. aastal Bloomingvilli. Sellest ajast alates on ta avaldanud oma loomingulist kire inimestega kogu üle maailma, hoida kodu püsiva sisustamist pidavas muutuse režiimis. Mõni aeg hiljem liitus Betina`ga tema mees Simon Stampe, kellest sai Bloomingville`i tegevjuht ja viimase 15 aasta jooksulon ettevõte kasvanud üheks peamiseks kodumajapidamise globaalseks kaubamärgiks.

Hoolimata suurest populaarsusest ja kasvust, on Bloomingville’i missioon jäänud samaks: tuues igapäeva õnnelike muudatuste tegemine. See missioon on võimalik tänu laiale  ja moodsale toote valikule, mõistlikele hindadele, heale kvaliteedile ja kõrgele teenindustasemele.

Tänapäeval on Bloomingville’i vastu võtnud miljonid kodud ja 2014. aastal sai ettevõte USA-st põhineva “Regent Holdingu,” mis tähendab aastas kahe põhi kollektsiooni välja andmist, viis ekspresskollektsiooni ja üks jõulukollektsioon.

Bloomingville, kellel on palju kogemusi ja palju kollektsioone, on leidnud märkimisväärse võime luua tooteid, millel on märkimisväärne võime luua sooja, mitteametliku õhkkonna igas kodus. Bloomingville on sügavalt juurdunud tuntud Taani esteetilistes traditsioonides ja on alati teinud tööd uue elu ja väikeste üllatuste toomiseks kaasaegsetesse kodudesse.