Liewood Panda Bathrobe

 

LIEWOOD loob vastupandamatuid tooteid moodsatele peredele – alustades orgaanilistest tekstiilidest toodetega ja pehmete kudumitega kuni Ilusate kujunditega ning eriliste värvidega bambusest lauanõudeni. Tooted koos moodustavad ühe unikaalse, puhta ja lihtsa universumi!

Nende ambitsioon on lihtne: Toetada säästvat elustiili – valmistades tooteid, mis kestavad põlvest põlve.

LIEWOOD-ile on alus pandud Kopenhaagenis ja nende maailm on sügavalt juurdunud Põhjamaade disaini traditsioonidesse.

LIEWOOD-i lähenemine tootmisele on kompromissitu ja eetiline. Neid innustavad kõrged väärtused ja nende tehtud otsused põhinevad kindlatest teadmistest ja kogemustest. Kõik nende tooted on läbinud ohutuskontrolli, valmivad õiglastes tingimustes.

LIEWOOD-i tekstiilist tooted on valmistatud Indias GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikaadiga tarnija poolt. Kasutatakse parimaid võimalike materjale, mis on läbinud rangete nõudmistega kvaliteedikontrolli. Nad jälgivad igat valmivat kollektsiooni range pilguga alates toote algfaasist ehk joonistest kuni lõpptulemuseni, laoriiulil!

LIEWOOD asutati 2015.aasta suvel Anne Marie Lie Nilseni poolt, eesmärgiga luua ainulaadseid laste sisustustooteid, mis on fokusseeritud funktsionaalsusele, peenetele joontele ja lihtsatele detailidele. Anne Mariel on 15 aastane kogemus moetööstuses, rahvusvaheliste brändide hankimise ja tootmise alal. LIEWOODI DNA on tulemus Anne Marie kirest disaini vastu, esteetika ja uskumus, et ilu peitub detailides. Olles ka ise väikelaste ema, on Ann Marie looming alati kooskõlas moodsate perekondade nõudlustega ja arusaamisel, et see ongi Liewoodi hing ja süda.

 

 

Liewood Instagramis

Instagram has returned invalid data.