Flexa – Taani Disain ja Eesti tootmine

Firma on asutatud Taanis 1972,  FLEXA® spetsialiseerub Skandinaavia lastetoa sisekujundus elementide tootmisele ja müügile.

Flexa disainib ja arendab täislahendusi moodsa Skandinaavia interjöri loomise näol beebidele ja lastele. Kõik FLEXA tooted on disainitud nii, et oleks tagatud turvalisus. Arvesse võetakse ka  lapse kasvu ja arengut ning sellest lähtuvalt on paljusi Flexa tooteid kerge adapeerida, mis omakorda võimaldab lapsel mööblit pikemajajaliselt kasutada. Flexa meeskond kasutab enda kogemusi ja teadmisi lapse arengust, et luua maailma parim, funktsionaalseim, mängulisem ja jätkusuutlikum toa sisustus, käepäraste hindadega.

TOODETUD EESTIS

Flexa Euroopa tootmises on 200 pühendunud ja kogenud töötajat,kelle tööks on tagada kvaliteetne lastemööbli tootmine. Flexal on 3 Euroopa tehast, milledest 2 asub Eestis. Flexa toodab voodeid and ladustamise kaste männipuuust, kasepuust and MDF`ist. Aasias asub Flexa enda hanke osakond ja tekstiili tootmine. Kõik see aitab tagada, et moodne ja mänguline tektiilide kollektsioon vastab Flexa rangetele nõuetele mittetoksiliste ja keskkonnasõbralike materjalide osas.

Designnut on rõõmus ja uhke, et meid valiti üheks Flexa edasimüüjaks Eestis. Meie toote valikus on nii mõnigi toode juba esindatud, kuid varsti lisame tooteid veelgi, kuid Flexa toote valik on tohutult suur ka erinevad toote variatsioonid ja värvid jnejne. Me võime tellida Flexa toote kollektsioonist teile sobiva toote, vt lähemalt Flexa product catalogue ja tellimiseks kontakteeru meiega info@designnut.ee .

Oval mattress for Flexa 5-in-1 baby bed

135.00

Tootekood: FX83-10335 Kategooriad: , ,
Loe edasi

Baby bed 5-in-1 – White

550.00

Tootekood: FX80-17801-40 Kategooriad: , ,
Loe edasi

Baby bed 5-in-1 – White/Beech

550.00

Tootekood: FX80-17801-95 Kategooriad: , ,
Loe edasi

Monty Desk Lamp – White/Rose/Mint Green

160.00

Tootekood: FX87-0028d Kategooriad: , ,
Loe edasi

Flexa production in Estonia

Flexa Play